Pracownik Techniczny

1339 widoki Westland Fulltime 0.00 - 0.00 Kwiaty, Technologia

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chciałyby wzmocnić naszą organizację. Osób, które chcą pracować samodzielnie i/lub w zespole, aby jak najlepiej wykonywać zadania dla naszych klientów. Dla firmy produkującej profesjonalne urządzenia chłodnicze (takie jak lodówki gastronomiczne, zamrażarki do szkła, maszyny do lodu i odpowiednie części), poszukujemy zmotywowanych osób z wiedzą techniczną lub pasją do technologii.

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora

Obowiązki

  • Rozładunek blach ze samochodów ciężarowych
  • Wprowadzanie zamówień produkcyjnych do systemu sterowania pras krawędziowych
  • Programowanie pras krawędziowych i maszyn do dziurkowania
  • Cięcie/wycinanie i gięcie różnych rodzajów blach
  • Szlifowanie i/lub usuwanie wiórów z produktów
  • Kontrola i testowanie maszyn
  • Czyszczenie i smarowanie maszyn w razie potrzeby

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Elastyczne podejście do pracy i silna motywacja.
  • Doświadczenie w technice jest dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.
  • Chęci do jazdy na rowerze.

Profil firmy

Czy jesteś odpowiednim kandydatem na stanowisko Pracownika Technicznego? Zarejestruj się, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoje dane na adres rekrutacja@iceagency.nl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 0165 391 160.

Godziny Fulltime
Miasto Westland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
general_practitioner