Sophia Vreugdenhil

Dyrektor Generalny ICE Agency
sophia.vreugdenhil@iceagency.nl

Sanne Stoop

Kierownik Biura
sanne.stoop@iceagency.nl

Rushe Wischhoff

Opiekun klienta
rushe.wischhoff@iceagency.nl

Ronald de Boer

Specjalista ds. ICT
ronald.deboer@eg-personeel.nl

Rob Jansen

Kierownik Obiektu
facility@eg-personeel.nl

Rafal Rokosa

Koordynator
servicedesk@iceagency.nl

Piotr Gostkiewicz

Starszy koordynator
servicedesk@iceagency.nl

Marga Pennings

Pracownik Administracyjny
marga.pennings@iceagency.nl

Leon Grootscholten

Dyrektor Operacyjny EG Personeelsdiensten
leon.grootscholten@eg-personeel.nl

Laura Verhagen

Pracownik Administracyjny
administratie@iceagency.nl

Laura Schalkoord - van der Hoeven

Asystent Kontrolera
laura.schalkoord@eg-personeel.nl

Kiona van der Burg

Asystentka ds. Płac i Administracji
kiona.vanderburg@eg-personeel.nl

Katarzyna Luzar

Starszy koordynator
servicedesk@iceagency.nl

Justyna Szewczyk

Rekruter
rekrutacja@iceagency.nl

Iustin Mocanu

Koordynator/ Rekruter
servicedesk@iceagency.nl

Ingrid Zuidgeest

Kierownik finansowy
ingrid.zuidgeest@eg-personeel.nl

Edwin Grootscholten

Dyrektor Generalny EG Personeelsdiensten
edwin.grootschoolten@eg-personeel.nl

Anita van Wingerden

Kierownik ds. Nieobecności
verzuim@eg-personeel.nl